Konkursas apie organų donorystę!

Data

2018 10 08

Įvertinimas
0
Konkursas_2018-10-08.png

Kviečiame dalyvauti konkurse apie organų donorystę!

Nugalėtojui dovanosime du kvietimus į koncertą, o dar 11 dalyvių pasieks mažesni prizai!

Konkursas skirtas paminėti Europos ir Pasaulio  organų donorystės dieną, kuri minima kiekvienų metų antrąjį spalio šeštadienį (šiemet – tai spalio 13-oji).

Taigi artėjančios Organų donorystės dienos proga Jums siūlome laimėti nei daug, nei mažai – du bilietus į Sobralio koncertą, vyksiantį lapkričio 30-ąją Vilniuje, „Compensa“ salėje!  Esame dėkingi festivalio „Kaunas Jazz“ organizatoriams, kurie sutiko mūsų konkurso nugalėtojui padovanoti šį prizą.

Tai simbolinė dovana – nes Salvadoras Sobralis „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas, portugalų džiazo vokalistas gyvena ir dainuoja donorystės ir transplantacijos dėka. Jam atlikta širdies transplantacija.  Šis atlikėjas – puikus organų donorystės pavyzdys, kad ir po sudėtingų ligų ir operacijų žmogus gali pakilti naujam gyvenimui ir tęsti mėgstamą veiklą.

Keturias šios savaitės darbo dienas, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, skelbsime po vieną klausimą, susijusį su organų donoryste.  

Jei norite dalyvauti konkurse ir tapti laimėtoju, Jums reikia:

  1. pamėgti mūsų puslapį;
  2. pasidalinti viktorinos klausimu su savo draugais;
  3. pažymėti FB draugą(-ę), su kuriuo eitumėte į Sobralio koncertą;
  4. nurodyti atsakymo variantą.

Kitos dienos rytą paskelbsime ne tik naują klausimą, bet ir tris laiminguosius, teisingai atsakiusius į vakardienos klausimą. Taigi per keturias dienas – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – paskelbsime 12 laimingųjų, kurie pretenduos gauti pagrindinį prizą – du bilietus į Sobralio koncertą. Nugalėtojas paaiškės burtų keliu, o likusieji 11 viktorinos dalyvių gaus paguodos prizus - knygas.

Laimėtojai bus paskelbti šeštadienį, spalio 13-ąją, kai bus minima Europos ir Pasaulio organų donorystės diena.