Nacionalinio transplantacijos biuro vadovas dalyvavo susitikime su Kauno klinikų ir Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ vadovybe

Data

2020 01 07

Įvertinimas
0
posedis.jpg

Artūras Bagotyrius susitiko su vienos didžiausių Lietuvos ligoninių – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų – generaliniu direktoriumi prof. habil. dr. Renaldu Jurkevičiumi. „Aptarėme bendradarbiavimo klausimus. Džiugu, kad sutampa mūsų nuomonė visais su donoryste ir transplantacija susijusiais klausimais. Tikiu, kad tokia bendra pozicija duos gerų rezultatų – mes kartu dirbsime tam, kad transplantacijos sulauktų žmonės, kuriems organų persodinimas išgelbės gyvybę“, – sako A.Bagotyrius.
Vizito į Kauną metu įvyko susitikimas ir su Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ vadovybe – prezidente Aušra Degutyte ir Kauno krašto nefrologinių ligonių draugijos „Kauno Gyvastis“ pirmininke Irma Juodiene. „Ši asociacija aktyviai dirba. Mūsų bendradarbiavimas su šia asociacija yra vienas iš prioritetų, todėl ieškosime galimybių kartu rengti bendrus projektus donorystės srityje. Jie yra vieni iš svarbiausių mūsų socialinių partnerių. Artimiausias renginys – vasario 21 – 23 dienomis vyksiančios „Sveikatos dienos“ Kaune. Sieksime kartu dirbti švietėjišką darbą“, – įsitikinęs Nacionalinio transplantacijos biuro vadovas.

unsplash.com nuotrauka