Per 100 valandų transliaciją – 5 minutės organų donorystei

Data

2018 08 28

Įvertinimas
0
DK rankoje.JPG

Dėmesio! Per 100 valandų nenutrūkstamą transliaciją – ir 5 minutės, skirtos organų donorystei. Šiandien nuo 13 val. 30 min. iki 14 val. LRT radijo laidoje „Lietuvos diena“, tiesiogiai transliuojamoje iš sostinės Lukiškių aikštės, penkias minutes apie organų donorystę kalbės Nacionalinio transplantacijos biuro laikinoji vadovė Audronė Būziuvienė.

Pirmadienio, rugpjūčio 27-osios, popietę LRT pradėjo rekordinę 100 valandų transliaciją, kuri baigsis rugpjūčio 31-ąją. Per visą parą truksiančią transliaciją veiksmas iš LRT studijų persikėlė ir į Lukiškių aikštę po atviru dangumi. Tai unikali multimedijų – televizijos, radijo ir LRT internetinio portalo – transliacija, skirta Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

„Didžiuojamės, džiaugiamės ir esame dėkingi, kad šioje šimto valandų tiesioginėje transliacijoje atsirado ir laiko, ir vietos pokalbiui itin svarbia tema – apie organų donorystę“, – sako Nacionalinio transplantacijos biuro laikinoji vadovė A. Būziuvienė.

Beje, LRT žurnalistai, transliuojantys tiesiogiai iš Vilniaus centro, pašnekovų klausia, kokį iššūkį jie sau išsikėlė. Kaip teigia LRT darbuotojai, jiems patiems rimtas iššūkis yra ši tokia ilga tiesioginė transliacija.

„O mūsų kolektyvas taip pat išsikėlė rimtą, bet, tikimės, įveikiamą iššūkį: kol vyksta LRT 100 valandų transliacija, sulaukti 100 užpildytų sutikimų donoro kortelei gauti! Ir tai padaryti galime tik visi kartu! Visus Lietuvos gyventojus, kurie dar nėra pasirašę pritarimo donorystei, raginame ir kviečiame tai padaryti būtent dabar: tegu mus suvienija bendras iššūkis“, – geriems darbams kviečia A. Būziuvienė.

Sutikimą donoro kortelei gauti galite pasirašyti čia: http://ntb.lrv.lt/lt/naujienos/kaip-isigyti-donoro-kortele