Trečią kartą – bėgimas už organų donorystę

Data

2016 10 14

Įvertinimas
0
Untitled3.jpg

Kaip informuoja Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, rytoj, spalio 15-ąją, sostinėje įvyks tarptautinis „Vilniaus 20 km bėgimas“, kurio dalyviai tradiciškai – jau trečius metus iš eilės – bėgs už organų donorystę. 

Varžybų dalyviai startuos ir finišuos Upės gatvėje, ties Baltuoju tiltu. Varžybų rungtys – 3,5 km, 10 km ir 20 km bėgimas bei 3,5 km ir 10 km šiaurietiškas ėjimas. 
12 val. prie starto linijos rikiuosis jauniausi dalyviai – vaikai, kurie galės įveikti 1 km bėgimo trasą. 

12.10 val. bus paskelbtas 20 km ir 10 km bėgimo bei 10 km šiaurietiško ėjimo rungties startas.  12.20 val. savo distanciją pradės 3,5 km bėgimo ir 3,5 km šiaurietiško ėjimo dalyviai. 

Nacionalinis transplantacijos biuras prie SAM šiam bėgimui kasmet suburia savo komandą, kurioje šiais metais – kone šimtas dalyvių. Šiųmetinio bėgimo dalyviai – visi organų donorystės ir transplantacijos proceso dalyviai, be kurių darbo organų donorystės ir transplantacijos procesas nevyktų taip sklandžiai ar net iš viso būtų neįmanomas. 

Tačiau bėgti už organų donorystę gali visi – ne tik šio proceso dalyviai. Bėgimo organizatoriai, asociacija „Sporto renginiai, informuoja, kad tie, kurie dar nesuspėjo užsiregistruoti vienai iš „Vilniaus 20 km bėgimo“ rungčių, gali tai padaryti iki penktadienio, spalio 14-osios, vidurnakčio svetainėje www.20km.lt.