Visos naujienos

RSS Spausdinti
document-428331_1920.jpg
2016 11 25
Organų donorystė – ne kliūtis gauti gyvybės draudimą

Ar mirusiojo, kuris gyvas būdamas buvo apsidraudęs gyvybę, artimieji gautų draudimo išmoką, jei po mirties žmogus taptų organų donoru?  

DK rankoje.JPG
2016 11 15
Situacija organų donorystėje – teikianti vilties

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad spalį, kai tradiciškai buvo minima Europos ir Pasaulio organų donorystės ir transplantacijos diena, sutikimą po savo mirties paaukoti organus donorystei pasirašė net 398 Lietuvos gyventojai. Iš viso iki šios dienos sutikimus jau yra užpildę 23 547 Lietuvos piliečiai. 

1_2015_zvakutes_Katedros_aiksteje.jpg
2016 10 24
Organų donorų atminimą žvakučių liepsnelėmis pagerbs jų išgelbėti žmonės

Rytoj, spalio 25-ąją, Lietuvoje suliepsnos žvakelės organų donorams pagerbti ir atminti. Simbolinę akciją, skirtą spalio mėnesį minimai Pasaulio ir Europos organų donorystės dienai, jau trečią kartą organizuoja Lietuvos asociacija „Gyvastis“. Tą dieną bus organizuojamas ir Padėkos renginys, skirtas organų donorystės proceso dalyviams ir ...

Komanda.jpg
2016 10 17
Šimtų bėgikų tikslas – toks pat: palaikyti organų donorystės idėją

Šiandien sostinės centre, Upės gatvėje ties Baltuoju tiltu, vidurdienį rikiavosi šimtai bėgikų, dalyvavusių tradiciniame „Vilniaus 20 km bėgime“. Nors bėgimo entuziastai įveikė skirtingas distancijas, juos vienijo ta pati – organų donorystės – idėja ir jos propagavimas.    

Untitled3.jpg
2016 10 14
Trečią kartą – bėgimas už organų donorystę

Kaip informuoja Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, rytoj, spalio 15-ąją, sostinėje įvyks tarptautinis „Vilniaus 20 km bėgimas“, kurio dalyviai tradiciškai – jau trečius metus iš eilės – bėgs už organų donorystę. 

DSC_3193.JPG
2016 10 12
Tarptautinis rudens bėgimas – „Už“ organų donorystės idėją

„Aš bėgu už organų donorystę“ – toks užrašas puoš kiekvieno bėgiko, dalyvausiančio spalio 15-ąją rengiamame „Vilniaus 20 km bėgime“, numerį. Jau trečius metus pagrindinis šio bėgimo tikslas – propaguoti organų donorystę. 

Vaistinėje 2.jpg
2016 10 10
Donoro kortelių pasirašymo akcijoje per vieną dieną gauti 87 sutikimai donorystei

Minint Organų donorystės dieną organizuotas donoro kortelių pasirašymo maratonas tikslą pasiekė. Tądien, spalio 8-ąją, buvo pasirašyti 87 sutikimai donoro kortelei gauti – 34 elektroniniu būdu ir 53 – vaistinėse (38 „Eurovaistinėje“ ir 15 „Benu”). 

donoru-kortele.JPG
2016 10 08
„Eurovaistinėje“ ir „Benu“ tinklo vaistinėse vyksta donoro kortelių pasirašymo akcija – siekiame rekordo!

Šiandien, spalio 8-ąją, minint Organų donorystės ir transplantacijos dieną, kviečiame kartu siekti sutikimų donorystei rekordo.

donoru-kortele.JPG
2016 10 07
To dar nebuvo: kartu siekime donoro kortelių pasirašymo rekordo!

Kaip informuoja Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, rytoj, spalio 8-ąją, bus minima Organų donorystės diena ir šiai dienai paminėti pirmą kartą Lietuvoje organizuojama sutikimų donoro kortelei gauti pasirašymo akcija, kurioje dalyvauja dviejų vaistinių tinklai – „Benu“ ir „Eurovaistinė“.

vilniaus-maratonas.JPG
2016 10 05
Spalio 8-ąją minėsime Organų donorystės dieną. Kviečiame pasirašyti sutikimą donoro kortelei gauti!

Kasmet antrąjį spalio šeštadienį, šiemet tai spalio 8-oji, minima Europos ir Pasaulinė organų donorystės ir transplantacijos diena. Šiais metais tai 18-oji Europos ir 12-oji Pasaulinė organų donorystės ir transplantacijos diena.

donoru-kortele.JPG
2016 09 30
2016-ieji jau bus įrašyti į organų donorystės istoriją

Kaip informuoja Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, nors 2016-ieji dar nesibaigė, jau aišku, kad jie neabejotinai bus įrašyti į Lietuvos organų donorystės ir transplantacijos istoriją. Šie metai bus įsimintini dėl akivaizdžiai gerėjančios situacijos organų donorystės ir transplantacijos srityje bei dėl įdiegto naujo donorystės ...

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn