Alytaus pusmaratonis

Pradžia

2019-08-25 09:00

Pabaiga

2019-08-25 14:30

„Organų donorystei TAIP!“ – su šitokiu šūkiu sekmadienį, rugpjūčio 25 d., prie starto linijos rikiuosis Nacionalinio transplantacijos biuro suburta 19 bėgikų komanda, dalyvausianti Alytaus pusmaratonyje.

Prie bėgikų komandos prisijungs ir organų donorystei pritariantis Seimo narys Laurynas Kasčiūnas. Visi komandos nariai bėgs pasipuošę žaliais marškinėliais su užrašu „Organų donorystei TAIP!” Alytaus pusmaratonio bėgikai pasiryžę įveikti 3, 10 ar 21 km distancijas, o vaikai dalyvaus jiems skirtame bėgime. Alytaus pusmaratonis – vienas iš šios vasaros bėgimų, kuriuose su organų donorystės idėja dalyvauja ir Biuro suburta bėgikų komanda. Šis renginys – puiki galimybė įprasminti vasaros pabaigą!

Renginyje, viešindami organų donorystės idėją, dalyvaus ir Nacionalinio transplantacijos biuro atstovai. Žaliąją Biuro palapinę ir plakatus su užrašais “Organų donorystei TAIP” nuo 9 iki 14.30 val. rasite Alytuje, Rotušės a. 2,  kur vyks bėgimas. Jeigu išgirdus žodžius „organų donorystė” Jums kyla klausimų ar abejonių – pasikalbėkime ir išsklaidykime mitus!

Užsukę į Biuro palapinę, galėsite atlikti ir vieną kilniausių poelgių – pasirašyti sutikimą organų donorystei. Būtinai turėkite  asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Lauksime Jūsų!

Daugiau informacijos apie renginį rasite http://alytauspusmaratonis.lt/