Žurnalistų kūrybinis konkursas „Organų donorystei - taip!"

Pradžia

2021-04-22

Pabaiga

2021-09-17

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija skelbia žurnalistų kūrybinį konkursą „Organų donorystei - taip!

Konkurso tikslas - viešinti ir atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į organų donorystės ir transplantacijos temą. Visos šalies žurnalistai kviečiami asmenine iniciatyva apie tai kurti publikacijas bei reportažus, nuotraukas. Komisija vertins darbus, paskelbtus nacionalinėje, regioninėje ir rajoninėje spaudoje, radijuje ir televizijoje, taip pat interneto leidiniuose ir portaluose.

Piniginius prizus įsteigė Nacionalinis transplantacijos biuras.

Šis konkursas organizuojamas antrus metus iš eilės. Pernai konkurse nugalėtojo vardą ir tūkstančio eurų premiją pelnė Vaida Milkova („Kauno diena), antroji vieta pripažinta Kristinai Čepukaitytei (15min), trečioji Daivai Červokienei (XXI amžius).

„Labai džiugu, jog šio konkurso tikslas - paskatinti žurnalistus nušviesti ir atkreipti visuomenės dėmesį į organų donorystę, pasiteisino su kaupu, o pati organų donorystės tema pasirodė artima bei aktuali ir patiems žiniasklaidos atstovams. - pernykščio konkurso sėkme džiaugėsi Nacionalinio transplantacijos biuro prie SAM direktorius Artūras Bagotyrius.

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, pernai sveikindamas konkurso nugalėtojus, sakė tikintis, kad konkursas taps kasmetinis. Taip ir įvyko.

Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami Europos ir pasaulio organų donorystės dienos išvakarėse, kuri šiemet minima spalio 9 d.

Su konkurso nuostatais galite susipažinti čia.