Seime apodovanoti donorystei nusipelnę žmonės ir organizacijos

Spalio 4 d., pirmadienį, Seime vyko Nacionalinio transplantacijos biuro organizuotas Europos organų donorystės dienos minėjimo renginys. Jo metu buvo apdovanoti organų donorystei nusipelnę žmonės ir organizacijos: šeimos, sunkiausią netekties akimirką pagalvojusios apie kitus ir sutikusios dovanoti prarasto artimo organus sergantiems žmonėms, medikai, žurnalistai ir kiti. Daugiau apie renginį skaitykite čia.

Nusipelniusių asmenų organų donorystei apdovanojimai: 

1. Padėka ir ženklas „Auksinė širdis“ buvo įteikti Lietuvos asociacijai „Gyvastis“ už ypatingus nuopelnus ir išskirtinį indėlį į donorystės skatinimą, palaikymą ir idėjos propagavimą.

2. Padėka, sidabriniai ženkleliai ir Angelo skulptūra įteikti Vidai ir Virgilijui Monkams už ypatingą dvasios stiprybę ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis parodytą iniciatyvą bei suteiktą viltį gyventi kitiems.

3. Padėka, sidabriniai ženkleliai ir Angelo skulptūra įteikti Aldonai ir Vytautui Kundrotams už ypatingą dvasios stiprybę ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis suteiktą viltį ir galimybę gyventi kitiems.

4. Padėka ir sidabrinis ženklas įteikti mokytojai iš Alytaus Meilei Platūkienei už nuoširdų ir ilgametį darbą perduodant donorystės idėją jaunajai kartai, informuojant moksleivius apie donorystės naudą visuomenei. 

5. Padėka ir sidabrinis ženklas įteikti kunigui Algirdui Toliatui už nuoširdų ir reikšmingą donorystės idėjos propagavimą, visuomenės informavimą apie donorystės naudą.

6. Padėka ir sidabro ženklelis įteikti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojai anesteziologei-reanimatologei Daivai Vilijai Čičiškinienei už išskirtinį aukščiausio lygio profesionalumą, kompetentingą ir atsakingą darbą organų donorystės ir transplantacijos srityje. 

7. Padėka ir Angelo skulptūra įteiktos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų donorų koordinatorių komandai už išskirtinį aukščiausio lygio profesionalumą, kompetentingą, atsakingą ir pasiaukojantį darbą organų donorystės ir transplantacijos srityje. Komandą renginyje atstovavo anesteziologės-reanimatologės Diana Damanskytė ir Gerda Kutytė.

8. Padėka ir Angelo skulptūra įteiktos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų donorų koordinatorių komandai už išskirtinę profesinę kompetenciją ir ypatingus nuopelnus organų donorystės ir transplantacijos srityje, reikšmingai prisidėjus prie donorystės ir transplantacijos veiklos. Komandai vadovauja ir renginyje ją atstovavo Santaros klinikų Organų transplantacijos koordinavimo centro vadovė dr. Aistė Kielaitė-Gulla.

9. Padėka ir Angelo skulptūra įteiktos Šiaulių Respubikinės ligoninės donorų koordinatorių komandai Už profesinę kompetenciją, žinias, gebėjimus ir pastangas organų donorystės srityje. Komandai renginyje atstovavo gydytoja anesteziologė-reanimatologė Rasa Bracaitė.

10. Padėka ir Angelo skulptūra įteiktos VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės donorų koordinatorių komandai už akivaizdų progresą organų donorystės ir transplantacijos srityje, reikšmingai prisidėjus prie donorystės idėjos propagavimo ir donorystės veiklos. Komandai renginyje atstovavo gydytojas anesteziologas-reanimatologas Arūnas Valikonis.

11. Padėka ir Angelo skulptūra įteiktos Klaipėdos universitetinės ligoninės donorų koordinatorių komandai.

Padėkos ir piniginiai prizai buvo įteikti ir žurnalistų kūrybinio konkurso „Organų donorystei – Taip!“ nugalėtojams:

Pirmos vietos nugalėtojai Laurai Auksutytei už interviu su plaučių transplantacijos laukiančia Rima Gruodiene.

Antros vietos nugalėtojai Oksanai Laurutytei už rašinį „Padėka Dievui už donorą iš Kroatijos“. 

Trečios vietos nugalėtojai Linai Rudnickienei už rašinį „Gedinčio tėvo pasirinkimas dovanoti gyvenimą“.

Dainius Labutis (LR Seimo nuotraukos)
 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn